MM Konto
Biuro Konsultingowo-Rachunkowe
O nas

Szanowni Państwo,

Kadra naszego biura działa na rynku już wiele lat. Posiadamy doświadczenie na stanowiskach głównych księgowych w spółkach prawa handlowego, a także w prowadzeniu uproszczonej ewidencji podatkowej dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. 
Z sukcesem przechodziliśmy liczne kontrole oraz audyty w prowadzonych przez nas jednostkach. 

 Posiadane przez nas doświadczenie zawodowe w prowadzeniu księgowości podmiotów gospodarczych działających w różnych formach organizacyjno prawnych gwarantuje Państwu rzetelność i fachowość świadczonych przez nas usług.

Prace księgowe, płacowe i kadrowe prowadzimy korzystając z nowoczesnych programów komputerowych.
Dbając o bezpieczeństwo danych sporządzamy bieżącą archiwizację naszych danych. Sprzęt komputerowy serwisowany jest przez wyspecjalizowaną firmę. Posiadamy stosowne licencje na poszczególne programy użytkowe.
Sprawna organizacja naszego biura rachunkowego zapewnia zróżnicowaną i indywidualną obsługę w zależności od potrzeb Klientów.

Celem naszej firmy jest profesjonalne świadczenie usług dla krajowych podmiotów gospodarczych oraz bieżące wsparcie w finansowo-ekonomicznym zarządzaniu przedsiębiorstwami.
Posiadamy licencję Ministra Finansów na prowadzenie ksiąg rachunkowych a działalność nasza objęta jest ubezpieczeniem OC.